İçeriğe git
mmetinkurt

Call Of Duty Yeni Modunda Piyasayı Salladı

Tavsiye Edilen Gönderiler

Son birkaç yılda sessizliğini koruyan ve oyun kalitesiyle, hikayesiyle, karakterlerinde barındırdığı ruhla tüm savaş oyunu severlerin hayranı olan Call Of Duty yeni bir oyun moduyla tüm sevenlerine ve online oyun sevenlerine merhaba dedi. Oyun bilindiği üzere büyük bir adada geçiyor. Oyunda 4 kişilik takımlar oluşuyor. İlk baş uçaktan paraşüt ile oyun severlere harika bir fps görüntüsü sunuyor. Sonra bildiğimiz Battle Royal modu ile ilk baş loot yaparak diğer takımlara karşı savaşmaya başlıyorsunuz. Zamanla oyunda ki alan daralıyor ama bu daralma modu cidden çok gerçekçi yapılmış. Adanın etrafı gaz bulutlarıyla yavaş yavaş sarılmaya başlıyor ve gaz bulutları ilerledikçe, adada ki yaşam alanı da daralıyor. Gaz bulutlarından kurtulmanın bir diğer yolu da gaz maskesi alarak sağlığınızın azalmasını önlemek. Oyun tamamen ücretsiz olup bilgisayar play station ve xbox’larda oynanabiliyor. Yani öyle bilindiği gibi modern warfare serilerini satın almanız ya da başka bir Call of Duty serisini satın almanız gerekmiyor. Tamamen ücretsiz ve harika bir oyun.

İki farklı oyun modu var. Birincisi, hepimizin bildiği gibi, diğer takımlara karşı kıyasıya bir ölüm savaşı vererek adada ki son hayatta kalan olmak ve ikincisi ise biraz daha farklı bir şekilde, adadan en fazla parayı toplayarak belirli bir sürede, adanın en zengini olarak oyunu birinci bitirmektir.

 

call-of-duty-warzone-cikis-tarihi-degisebilir.jpg

mmetinkurt tarafından düzenlendi

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...