İçeriğe git

Stardew Valley Beyaz Ekran Sorunu

Ünalus

Tavsiye Edilen Gönderiler

Arkadaşlar stardew valley oyununu bilgisayarıma kurdum oyunu açıyorum açılıyor bir hata vermiyor fakat oynadıktan bi 3-4 dk sonra oyun kenbdi kendine kare kare oluyor ekrandaki her şey beyaz oluyor her şeyi denedim düzeltemiyorum bende burdan yardım alayım dedim bilen varsa lütfen yardım etsin

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

Okuduğum kadarıyla Intel HD grafik kartını kullananlarda yaşanan bir problemmiş. Ekran kartı driver'ını güncellemeyi deneyebilirsin. Bazı kişiler bahsettiğin problem oluşunca F12 (ekran görüntüsü alma) tuşuna bastıktan sonra bir süreliğine düzeldiğini iletmiş. Ayrıca oyun seçeneklerinde Scaling ayarı 100%'de olsun. Bulabildiğim çözümler bunlar.

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

Tarih: 28.03.2020 saat 13:21, Ünalus dedi ki:

wolfenk bilgisayarımda herhangi bir anti virüs programı yüklü değil windows un kendisinde bu tarz bir sorunu oluşturacak program varsa ben yerini bilmiyorum biliyorsan bana söyler misin

pc özellikleri

4gb ram 

intel hd graphics ekran kartı 

windows 7 

Bence windows 10 yüklemenin zamanı gelmiştir artık. Windows 7 gg artık.

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Ünalus dedi ki:

tamamda ben şu anda yaşadığım sorunu çözmek için buraya yazdım akıl almak için değil 

İleride yaşayacağın olası sorunların önüne geçmek için verdiğim bir tavsiyeydi sadece. Windows 10 beraberinde birçok driver, antivirüs, uyumsuzluk sorununu giderir. Probleminin kaynağını bilmediğin için yardım istiyorsun, burası bir markanın veya ürünün destek sitesi değil, sana yardım etmek isteyen insanlar zaten sana akıl verir, yani akıl almak için buradasın. Sana verilen tavsiyeleri uygulamak zorunda değilsin. Sana yardımcı olmak isteyen insanlara bu şekilde yaklaşırsan biraz zor yardım görürsün. Benden sana ikinci bir 'akıl'.

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

yav kardeşim ALLAH aşkına eğer oyunu nasıl düzelteyeceğimi biliyorsan bana o yönden bir (akıl) ver win 10 yüklemem gerektiğini zaten biliyorum lütfen ya sadece yaşadığım sorunu çözmek için bu siteye yazıyorum zaten biriyleriyle atışmak veya başka bir konuda (akıl) almak için değil ya lütfen çözümünü biliyorsan bana söyle yeterli win 7 dende memnunum ztn

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

Tarih: 29.03.2020 saat 20:46, Wolfenk dedi ki:

Okuduğum kadarıyla Intel HD grafik kartını kullananlarda yaşanan bir problemmiş. Ekran kartı driver'ını güncellemeyi deneyebilirsin. Bazı kişiler bahsettiğin problem oluşunca F12 (ekran görüntüsü alma) tuşuna bastıktan sonra bir süreliğine düzeldiğini iletmiş. Ayrıca oyun seçeneklerinde Scaling ayarı 100%'de olsun. Bulabildiğim çözümler bunlar.

@Ünalus burada çözüm verilmiş.

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

• Wolfenk başlığı şuna değiştirdi: Stardew Valley Beyaz Ekran Sorunu

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...