İçeriğe git
mmetinkurt

Warzone Serisinde Solo Mod Açıldı

Tavsiye Edilen Gönderiler

Call of Duty oyununun yeni çıkarttığı ve Battle Royal oyun piyasasını neredeyse alt üst edip zirveye doğru yavaş yavaş yükselen Warzone serisi, Solo modunu kullanıcılarına sunmaya başladı. ilk başlarda normal düzeyde 150 kişinin katılımı ile başlanan oyunda 3 kişilik takımlarla kıyasıya rekabet ediliyordu ya da one man squad moduyla tek başınıza takımlı oyunculara karşı savaşıyordunuz.

One man squat yani tek başına takım modu, zorlu ve battle royal oyun severleri açısından pek tatmin edici olmadığı için, en büyük ilgi solo modunda oynamaktı. İnfinity Ward ise, kullanıcılarının bu taleplerini geri çevirmeyerek Call of Duty oyununun Warzone serisine solo modu seçeneğini sundu. Bu sayede isteyen tüm kullanıcılar, tek kişilik battle royal mücadelesi verebilir.

123.jpg

  • Beğendim 1

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...