İçeriğe git

GTA 5 ONLİNE ORİJİNAL AMA AÇILMIYOR ACİL

ahmetozanakkaya

Tavsiye Edilen Gönderiler

23 saat önce, KERMIT47 dedi ki:

steamden değil de rockstarın uygulamasından açmayı dene. ayrıca rockstargames i yönetici olarak çalıştır. umarım olur.

olmadı yönetici olarak çalıştırdım play on steam a bastım sonrada hiçbir şey olmadı tekrar aynı buton çıktı bir keresinde diretx 11 yükleyip kurmuştum açılmıştı sonra ertesi gün tekrar aynı sorun  yaklaşık 5 aydır yaşıyorum 

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Wolfenk dedi ki:

Rockstar Games Launcher'ı bir de bu linkten manuel olarak indirmeyi deneyin: https://socialclub.rockstargames.com/rockstar-games-launcher

oda olmadı

daha önceden crack vardı story modu oynayıp silmiştim sonra satın aldım 

ondan dolayı böyle bir hata almam mümkün mü ?

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

Çoğunlukla Social Club nedeniyle bu sorun yaşanıyor öğrendiğim kadarıyla.

Denemenizi önereceğim şey şu: öncelikle Social Club ve Rockstar Games Launcher'ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırın. Steam kütüphanesinden oyunu seçerek Özellikler'den oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın (uzun sürebilir). Daha sonra oyunun kurulu olduğu dizinde "Installers" isminde bir klasör var, onun içinde iki tane setup dosyası olması lazım. "Rockstar-Games-Launcher.exe" isimli dosyayı kurun ve oyunu başlatmayı deneyin. Olmuyorsa "Social-Club-Setup.exe" dosyasını kurun ve tekrar deneyin. Halen olmuyorsa muhtemelen başka bir problemden kaynaklanıyordur.

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Wolfenk dedi ki:

Çoğunlukla Social Club nedeniyle bu sorun yaşanıyor öğrendiğim kadarıyla.

Denemenizi önereceğim şey şu: öncelikle Social Club ve Rockstar Games Launcher'ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırın. Steam kütüphanesinden oyunu seçerek Özellikler'den oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın (uzun sürebilir). Daha sonra oyunun kurulu olduğu dizinde "Installers" isminde bir klasör var, onun içinde iki tane setup dosyası olması lazım. "Rockstar-Games-Launcher.exe" isimli dosyayı kurun ve oyunu başlatmayı deneyin. Olmuyorsa "Social-Club-Setup.exe" dosyasını kurun ve tekrar deneyin. Halen olmuyorsa muhtemelen başka bir problemden kaynaklanıyordur.

olmadı

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...