İçeriğe git

Epic Games veya Steam Social Club Hesabını Etkiler mi?

artun12

Tavsiye Edilen Gönderiler

İyi günler. Ben Steam'den GTA 5  satın almıştım. Ama daha Online'a hiç giriş yapmadım. Acaba Steam'den aldığımı bilgisayardan silip Epic Games'den aldığımı tekrar yüklesem, Social Club hesabımda bir sıkıntı yaşanır mı ? Çünkü Story modu %100 tamamladım. Bana 'Sen Steam'den almışsın git onu kullan' derler mi ? Yoksa aynı Social Club hesabımı bağlayıp Epic Games'den yüklediğim Gta 5 ile devam edebilir miyim ?

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, foruma hoş geldiniz. ? Aynı Rockstar Games hesabınızı bağlayabiliyorsunuz, ben de öyle yaptım. Önceden oyuna sahip olsanız da Epic Games sürümünü sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Oyunun Save kayıtları bilgisayarınızda mevcutsa aynı kayıttan devam ediyor oyun. Bir sorun olmaz yani.

• Beğendim 1
    Yorumun linki
    Diğer sitelerde paylaş

• Wolfenk başlığı şuna değiştirdi: Epic Games veya Steam Social Club Hesabını Etkiler mi?
    2 saat önce, artun12 dedi ki:

Peki yükeldikten sonra farklı cd key  sorunu falan olur mu ? Öyle bir cd key girme durumu vardı gibi hatırlıyorum.

CD Key konusunu nasıl halletmişler bilmiyorum ama hiçbir sorun yaşanmıyor o konuda. Problem olacak olsa oyuna girerken uyarı/hata mesajı vermesi gerekirdi çünkü zaten GTA V sahip olan bir Rockstar Games hesabıyla giriş yapılıyor. Şuan hem Steam versiyonu hem de Epic Games versiyonu kurulu bilgisayarımda. Hiçbir sorun yaşamadan aynı Rockstar Games hesabıyla ikisine de giriş yapabiliyorum ve sıkıntısız oynanabiliyor oyun.

• Beğendim 1
    Yorumun linki
    Diğer sitelerde paylaş

Hocam bir sorum daha olacak eğer başını şişirmediysem. Gold Edition da 1 milyon veriyor sanırım online için. Onu aldıktan sonra Steam'den online oynamaya devam etsek sıkıntı olmuyor sanırım değil mi ? Yani Steam'den online oynuyoruz zaten ama Epic'e girip online için verilen parayı alıp kaçacağız tekrar Steam'e. ?

Yorumun linki
    Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, artun12 dedi ki:

Hocam bir sorum daha olacak eğer başını şişirmediysem. Gold Edition da 1 milyon veriyor sanırım online için. Onu aldıktan sonra Steam'den online oynamaya devam etsek sıkıntı olmuyor sanırım değil mi ? Yani Steam'den online oynuyoruz zaten ama Epic'e girip online için verilen parayı alıp kaçacağız tekrar Steam'e. ?

Yok ne baş şişirmesi. ? Para geldikten sonra bir daha bir yere gitmez (hile yapmadıkça), istediğin yerde oynayabilirsin. ?

• Beğendim 1
    Yorumun linki
    Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Wolfenk dedi ki:

Yok ne baş şişirmesi. ? Para geldikten sonra bir daha bir yere gitmez (hile yapmadıkça), istediğin yerde oynayabilirsin. ?

Tamamdır kardeşim çok sağol. Ben o zaman ilk defa Steamden online'a giriş yapıyorum şimdi, ondan sonra çıkıp Epic'den Gold Edition'dan yararlanıp tekrar Steam'e geçiyorum. Sonra oynayamadığım 5 yılın acısını çıkarmış oluyorum. ?

• Beğendim 1
    Yorumun linki
    Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap
    • Yeni Oluştur...