İçeriğe git
kaancoates

Social Club ve ONLINE

Tavsiye Edilen Gönderiler

GTA 5 i 3 yıl önce rockstar üzerinden satın almıştım.Sorunsuz oynayabiliyordum 2 gün önce tekrar indirdim ama online vs giremiyorum.Arkadaşlarım girebildiği halde yani sunucular online olmasına rağmen giremiyorum.Anca pc üzerinden VPN kullanınca girebiliyorum öyle de ping oluyor ve ban riski var.Ekteki ss te sağ üstte avatarım gözükmüyor ve siteye girince de beyaz ekranda kalıyor.VPN açınca çözülüyor herşey.Neden böyle olduğunu anlamadım.Çözümünü bilen varsa yardımcı olsun.

xdsaxd.PNG

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Bu sıralar oyunun ücretsiz dağıtılmasından dolayı oyun sunucularında çok sıkıntılar yaşanıyor, belki bununla ilgili olabilir probleminiz.

Problemin oyun sunucularından kaynaklanmadığını düşünüyorsanız Windows ağ ayarlarından manuel DNS girin. Google DNS'lerini kullanabilirsiniz: 8.8.8.8, 8.8.4.4

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...