İçeriğe git
Oyun Forumları

Gönderi Yazma Kuralları

Tavsiye Edilen Gönderiler

Burada yer alan gönderi yazım kuralları, site kullanım koşullarından ayrı olarak ele alınır.

  • Konu açarken, konu başlığı olarak konuyu belirten bir metin girilmelidir. Örneğin bir konuda yardım/görüş almak istiyorsanız "Lütfen yardım eder misiniz?" veya "Bir sorum var" gibi konu başlıkları lütfen açmayınız, sorunuzla alakalı bir başlık giriniz.
  • Konu açarken, konuya uygun olan etiketler ve ön ek seçilmesi gereklidir. Eğer etiketler arasında konuyu temsil eden bir etiket yoksa seçilmeyebilir.
  • İnternet dilinde Caps Lock açık şekilde büyük harfle yazmak bağırmak anlamı taşır. Eğer gönderiniz bağırma anlamı taşıyorsa tamamı büyük harfle yazmak yasak değildir, ancak bağırma anlamı olmadan lütfen büyük harfle yazmayınız.
  • Küfür ve argo kullanımı, çok ağır olmadığı ve suç (kişilere hakaret vs.) teşkil etmediği sürece yasak değildir. Hedef göstererek, hakaret sayılabilecek yazımlar kesinlikle yasaktır.

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...