İçeriğe git
yuzarsif

Hidden Folks v2.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Tavsiye Edilen Gönderiler

Hidden Folks v2.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

idden Folks v2.1.2 FULL APK, kafa yoran görsel bulmaca oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Adriaan de Jongh üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde kara kalem çizimi üstünde sizden istenilenler doğrultusunda ögeleri bulmak ve görevleri tamamlamaktır. Onlarca aşama, bulunması gereken hayvanlar – insanlar – cisimler, detaylı çizimler ve dahası sizleri bekliyor. Hidden Folks v2.1.2 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Farklı dünyalar, takip etmeniz gereken ipuçları, gerçek çizimler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Hidden Folks Play Store’da 13.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

«Oyuna Devam»
17 Mayıs 2022    12 Yorum    Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Steam oyunları, Türkçe Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hidden folks 2.1.2 android, hidden folks 2.1.2 android indir, hidden folks 2.1.2 apk, hidden folks 2.1.2 apk download, hidden folks 2.1.2 full apk, hidden folks 2.1.2 mobile, hidden folks 2.1.2 telefon için, hidden folks android, hidden folks android download, hidden folks android game, hidden folks android indir, hidden folks apk, hidden folks apk indir, hidden folks full apk, hidden folks mobile, hidden folks mobile apk, hidden folks mobile game, hidden folks telefon için   

click-here.png

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...