İçeriğe git

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik olarak güncelleniyor     

 1. Son bir hafta
 2. Selamlar güncel modun bağlantısı var mı elinde☺️
 3. Evet oyun dosyaları taşınabilir, ancak klasör olarak taşımanızı tavsiye etmiyorum. Steam menüsündeki yedekleme ve yedekten geri yükleme kısmını kullanarak oyun dosyalarınızı sorunsuzca taşıyabilirsiniz, farklı bilgisayarda farklı bir hesapla giriş yapmanız sorun yaratmayacaktır.
 4. Wolfenk

  Stardew Valley Siyah Ekran Hatası (Mobil)

  Bu hata bilgisayarda meydana gelince bazı dosyalara müdahale ederek çeşitli yöntemler denenebiliyor, ancak mobilde pek yapılabilecek bir şey yok. Oyuna düzenli olarak gelen güncellemelerle bu tip sorunlar gideriliyor. Oyunun güncellemesi için kullandığınız işletim sistemindeki uygulama mağazasını kontrol edin. Güncellemeden sonra muhtemelen çözülecektir.
 5. Wolfenk

  GTA 5 Türkçe Yama Olmuyor

  Merhaba, detaylı olarak yazabilir misiniz hangi kısımda sorun yaşadığınızı?
 6. Daha önce
 7. Teşekkürler, çok iyi bir mod bu önceden de yükleyip oynamıştım.
 8. Oyuncuadam123

  GTA 5 Türkçe Yama Olmuyor

  Bende günlerdir uğraşıyorum ama bir türlü Türkçe yama yapamadım. Yapan arkadaşlar nasıl yaptığını bizlere açıklarsa çok güzel olur😃
 9. Teşekkürler bilgilendirici konu.
 10. Bu mod bana aittir. Benden izinsiz bir yerde paylaşılamaz!(Mustafa Görkem*Muggi) İndirmek için:Tıkla!
 11. Counter Strike silahları eklendi,jetpack eklendi,silah spawner;istediğimiz silahı seçip alabiliyoruz,1-2 araba, avm üzerinde duracağım.Boxville arabası değişebilir. Görev tamamlağında isteğe bağlı kendi sesimle coverladığım miscomp sesi gelecek ''Görev tamamlandı'' cümlesini kendi sesimle aktardım. Mod en önce yani 28 Mayıs Akşam(kendi blogumda:oyunfacttr.blogspot.com) paylaşılacak... -Saygılar,Görkem(Muggi)
 12. https://www.youtube.com/watch?v=pV_EMGY2z6g
 13. ikizlab

  Merhabalar Biz İkizlab

  Herkese Merhabalar, Bazı grup üyelerimizin de gamer olduğundan ötürü size vereceğimiz güzel bir haber var! Bir araştırmamız var ve araştırmaya katılmanız koşuluyla isterseniz kişi başı 90 TL isterseniz de toplamda 180 tl değerinde istediğiniz bir bilgisayar veya playstation oyununu size hediye ediyoruz. Şu ana kadar 157 çift ikiz katılımcıya ulaştık ! Araştırma detayları: Araştırma TUBİTAK, Hacettepe ve Bilkent Üniversitesi komitesi tarafından etik onayını almış olup, yine bu kurumlar tarafından desteklenmektedir. Katılımcı olarak 14-23 yaş arası ikiz kardeşler arıyoruz. Araştırma 2 saat sürüyor ve daha sonrasında ülke bilimine destek olduğunuz için 180 TL değerinde istediğiniz bir oyunu veya kişi başı 90 TL para veriyoruz. Araştırma merkezimize ulaşım ücretsizdir. Katılmak isteyen lütfen aşağıdaki tıklayarak çıkan formu doldursun. Koşullarımızı sağlamanız doğrultusunda biz size ulaşacağız. https://docs.google.com/forms/d/12woUb-N8x2VNVU0PyniRfDq2CmfpT_2WpCmi8e10rS4/edit Bizimle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz resmi laboratuvar sayfamıza şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. http://www.psy.bilkent.edu.tr/research/labs/brain-development-and-psychosis-lab/
 14. Harika şeyler başarmak için sadece hareket etmemeliyiz, aynı zamanda rüya görmeliyiz; sadece planlamakla kalmaz, aynı zamanda inanır.

 15. Modu Haziran'ın son haftasında paylaşmayı umuyorum... -Saygılar,Görkem(Muggi) Daha fazla resim için:Tıkla!
 16. Merhaba, son sürümü indirdim ve kurdum her şeyi adım adım aynı yaptım ama Türkçe olmuyor lütfen yardım edin
 17. Bazen istediğini alamamanın harika bir şans olduğunu unutma.

 18. Merhaba, arkadaşlar güzel bir çalışmanın sonucunda modu bitirdim.Umarım oynarken keyif alırsınız... Not:Bu mod bana aittir. Benden izinsiz bir yerde paylaşılamaz! -Muggi(Görkem) İndirme bağlantısına ulaşmak için:Tıkla!
 19. Video açılmıyor, açılsa izleyecektim 😃
 20. Arkadaşlar öncelikle merhaba. Benim şöyle bir sıkıntım var, oyundaki 2 görevle senaryo normal çalışıyor ama göreve geçince yükleniyor ekranında takılıyor, başlamıyor. Onları daha sonra yaparım diye diğer karakterdeki görevleri yapayım dedim onda bi skıntı yok, 3 görev yaptım gayet normal gözüküyor. Şu an oyun %38-%39'larda. Oyunun sürümü şu şekilde: GTA IV - Complete Edition [FitGirl Repack] v1.2.0.43 Ekran resimi atayım şöyle:
 21. 5 Yeni Araba, Vercetti Konağı değiştirildi, Türk Dükkanları eklendi, TOGG Galerisi, Menü, İntro ve Outro yani oyuna Girerken ve çıkarken gördüğümüz görüntü, Dondurma Fabrikası, Yemek Restoranı (Dönerci), Benzin İstasyonu, İki Yeni Polis Karakolu:Bir karakol düzeltilecektir Ankesörlü Telefon yani Telefon Kulübesi, Ülker Mağazası, Anadolu Sigorta şubesi, Daha çok değişiklik Tam Sürüm'de olacaktır:Şimdiden yapmayı düşündüğüm bazı şeyler, Yeni Hud, Yeni Yollar, Grafik Modu (düşük,orta,yüksek), Yeni Yerler, 7 Yeni Araba, Yeni Skin, ... Evet şimdi geçelim,Moddan Bazı Resimler: İndirme Bağlantısına ulaşmak için:Tıkla!
 1. Daha fazla aktivite yükle

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
 • Yeni Oluştur...