İçeriğe git
Elif COŞGUN

Oyunun gidişatı sizin elinizde.

Tavsiye Edilen Gönderiler

Dishonored’ın en sevdiğim tarafı bu oyunda kimseyi öldürmemeyi tercih edebilir ya da koca bir şehri katledebilirsiniz. Davranışlarınızın ve gittiğiniz yolların sonuçlarını aktif bir şekilde gözlemleyebiliyorsunuz. Yarattığınız her ölü beden şehirdeki hastalık oranını artırıyor ve bir süre sonra neredeyse her sokak arasında hastalıkları ilerlemiş kişilerin dolaştığını görebiliyorsunuz.

 

1043024292_dishonoredplayyourway.jpg.b4ae43f75ec8e8d25e4ebd612593e813.jpg

 

Yaptığınız seçimler sonucunda görevleri bitirme tarzınıza göre ülkenin kaos seviyesi değişiyor. Tamamıyla saklanıp, insanları bayıltıp, kimsenin görmeyeceği şekilde bir kenara koyarsanız kimse sizin orada olduğunuzu fark etmiyor ve ölü beden yaratmadığınız için kaos seviyesini düşük bitirmiş oluyorsunuz. Saklanmadan herkese saldırıp öldürerek bitirdiğinizde iste yüksek kaos seviyesiyle bitirmiş oluyorsunuz. Buna göre insanların şimdiki ve gelecekteki tepkileri değişiyor. Oyunun sonunda büyük farklılıklar gözlemlenebiliyor.

Elif COŞGUN tarafından düzenlendi

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...