İçeriğe git
mmetinkurt

Call of Duty'nin Battle Royal Modu: Warzone

Tavsiye Edilen Gönderiler

Bilindiği üzere hep bir konu üzerinden kullanıcılarına hikaye içerisinde oyun sunan Call of Duty Serisine, yeni ve çok farklı bir oyun eklendi. Yeni dönemin en büyük trend oyunları genelde Battle Royal moduydu. Call of Duty ise, Battle Royal modunu kendi tarzına uygun hale getirerek, kullanıcılarına harika bir oyun sundu. Ayrıca oyun tüm kullanıcılar için ücretsiz.

150 kişilik bir uçakta 3 kişilik takımlar halinde adanın farklı yerlerine paraşütler ile inerek, bol bol loot yapıp, para toplayıp, adam öldürerek adada ki hayatta kalan son takım olarak çıkıyorsunuz. Call of Duty’nin Battle Royal modunda ki Warzone Serisi, şuan bir çok Rus oyun sever tarafından kullanılmakta. Türk oyun severler, yavaş yavaş oyuna ilgi göstermeye başlamış durumda. Ama ileri ki günlerde bir çok Battle Royal modunda ki online savaş oyunlarını geride bırakarak, piyasanın en iyi oyunu olacak gibi görünüyor.

0_Call-of-Duty.jpg

  • Beğendim 1

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...