İçeriğe git

Grafik Ayarlarında İnce Detaylar

mmetinkurt

Tavsiye Edilen Gönderiler

Call of Duty Warzone serisini oynamak için, bilgisayarınızın ekran kartını biraz yoracaksınız. Oyunda ayarları açıp grafik seçeneğine geldiğinizde, sağ tarafta oyunun ekran kartında ne kadar yer kapladığını göreceksiniz. Tabii birden fazla ekran kartı kullanıyorsanız, bunu da grafik ayarlarından düzenleyip, daha güçlü ekran kartını seçebilirsiniz. Çözünürlüğü ve ekran genişliğini artırmak isterseniz, render resoltion seçeneğinden yükseltebilirsiniz. Fakat bu ekran kartınızı biraz daha yorabilir.

Benim için önemli olan kısım, details textures seçeneğinin içinde ki ayarlardır. Buradan, texture resoltion seçeneğinden, oyunda ki küçük yazıları, tabelaları harita içinde ki yer yazılarının çözünürlüğünü yükseltebilirsiniz. Bu ayarı en düşük seviyede yapmanız, sizin fps seviyenizi artırırken, yazıların çözünürlüğünü düşürecektir. Particle quality ayarlarından, patlayan bombalardan, patlayan silahlardan mermilerin şarabnel parçalarının görüntü kalitesini artırabilirsiniz. Benim için önemli olan ayrıntılardan biri de bullet impact and sprays seçeneğidir. Buradan ise, mermilerin efektlerini düzenleyebilir, isterseniz mermi efektlerini ve spreylerin görünümünü kaldırabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinizdedir.

• Beğendim 1
Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...