İçeriğe git
aliyemuratogullari

Sims 4 Ölen Kişiyi Geri Canlandırma

Tavsiye Edilen Gönderiler

Sims 4' de çok sık rastlamasakta ne yazık ki ölümler gerçekleşebilmekte ancak merak etmeyin çünkü sevdiğimiz Sim'leri geri getirebiliyoruz. Biraz uğraştırıcı da olsa Sim'inizin daha sonra özlem çekmemesi için değer. 😉

  • Öncelikle ölen birisini canlandıracak olan Sim'in yazarlık seviyesinin 10 olması gerekiyor. Bunu düzenli olarak yazı yazdırarak başarabilirsiniz. 
  • Oyun ekranında Aspiration (İstekler) kısmında bulunan "Bestselling Author" isteğini tamamlamanız gerekiyor. Bu isteği tamamlayınca Sim'iniz en çok satan yazarlar kısmında olacak.
  • Sim'iniz profesyonel bir yazar olduğu için artık ona "The Book of Life" (Hayatının Kitabı) kitabını yazdırmanız gerekmektedir.
  • Sim'iniz kitabını yazdı ve şimdi sıra kutsamaya geldi. Ölmesini istemediğiniz Sim'inizin yanına gidip Capture Epic Saga tuşuna basın ve kutsayın. Bunu yaptığınızda artık kutsadığınız Sim ölse bile onu hayata döndürebileceksiniz. Peki nasıl?
  • Kutsadığınız Sim öldüğünde kitabı seçin. Çıkan Summon tuşuna basın ve Sim'inizi geri getirin.

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...