İçeriğe git
aliyemuratogullari

Sims 3 Late Night

Tavsiye Edilen Gönderiler

Sims 3'e gelen ve en renkli eklenti paketlerinden biri olan Late Night'tan bahsedeceğim sizlere. Sims 3 Late Night belki bilenler bilir Sims 2 'de de bunun benzeri vardı. Elbette göüntü kalitesi ve seçenekler çok kısıtlıydı ancak o dönem oldukça heyecan getirmişti oyuna.
Sims 3 Late Night'da aynı şekilde oyuna bambaşka bir renk, bambaşka bir heyecan getiriyor. Artık Sim'ler bahçeli evlerde yaşamak zorunda değil. Artık gökdelenlerde yaşayabiliyorlar. Artık evlerinde tek başına gitar çalmak zorunda değiller. Sim'ler Sims 3 Late Night ile müzik gruplarını kurabiliyorlar, gece klüplerine, diskolara ve barlara gidebiliyorlar. Çok heyecanlı değil mi? Resmen keşfedilmesi gereken, sürprizlerle dolu yeni bir Sims dünyası. Sims 2'de olduğu gibi Sims 3 Late Night eklenti paketinde Sim'ler vampir olabiliyor. Yeni eşyaları, giysileri ve saç şekillerini saymıyorum bile.
Peki neler yapabiliyoruz Sims 3 Late Night ile?
Gece kulüplerine, diskolara ve barlara gidip yeni yerler keşfedebiliyoruz. Bu yeni keşfettiğimiz yerlerde yeni kişiler tanıyıp sosyalleşebiliyoruz.
Hep hayalini kurduğunuz ama gerçek hayatta yapmaya fırsatınız olmayan müzik grubunu kurup konser verebiliyorsunuz. Müziksever insanların etkilendiğine eminim. Müzik grubunuza istediğiniz enstrümanı ekleyip, yeni üyeler katıp geliştirebiliyorsunuz.
Sims 3 Late Night eklentisi ile Sim'iniz artık ünlü olabiliyor. Herkesin merak ettiği ünlü hayatını yaşayıp, limuzinlerde gezme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Elbette her ünlü kişiyi takip eden bir magazin ekibi vardır. Magazin ekibine röportaj verebilir yada onlardan kaçabilirsiniz. Tercih sizin.
Geceleri tenhalaşan şehir sokakları. Biraz ürkütücü değil mi? Bu sokaklarda vampirlerle tanışabilirsiniz. Tabiki vampirler illede tenha sokaklarda olmuyor. Merak etmeyin geceleri onlarla barlarda tanışabilir, diskolarda dans edebilirsiniz. Belli mi olur belki sizde vampir olmaya karar verirsiniz.
En keyifli kısmı ise gökdelenlerde yaşamak değil mi? Her zamanki Sims kasabalarındaki hayatı yarıda kesip şehirde yaşamak oldukça keyifli ve farklı. 
Sims 3 Late Night baştan sona keyif alabileceğiniz ve yeni heyecanlar bulabileceğiniz bir eklenti paketidir.

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...