İçeriğe git
Wolfenk

Black Desert Mobile Tüm Sınıflar (Classlar)

Tavsiye Edilen Gönderiler

Warrior / Savaşçı

warrior00.jpg

Dayanıklı Kalkan ile Keskin Uzun Kılıç ve Sarsılmaz Bir İnanç

Genel Silah: Uzun Kılıç/Kalkan
Savaş Türü: Kısa Mesafeli

Tek elle kullanılan Uzun Kılıç ve Kalkanı silah olarak kullanan Savaşçı, güçlü vücut yapısı sayasinde çeşitli becerilere sahip bir savaş ustasıdır. Kısa sürede koşarak düşmanlarını yakalama yapabilir. Uzun Kılıç'ı özgür bir şekilde kullanarak bazen de hızlı bir şekilde var gücüyle saldırıda bulunabilir. Savaş alanının en önünde Kalkanı ile düşmanın saldırılarını engellemek gibi bütün koşullarda en etkili durumları oluşturabilmek özelliğidir.

Oynayış Videosu

 

Ranger / Okçu

ranger00.jpg

Tanrıça Sylvia'nın Kızı, Kamasylvia Muhafızı

Genel Silah: Uzun Yay/Hançer
Savaş Türü: Uzun Mesafeli

Yay ve Hançer kullanan Okçu, hızlı vücut hareketleri ile beceri kullanan bir uzun mesafe sınıfıdır. Düşmanlarını güçlü ok yağmuruna tutarak onlara yaklaşabilir ya da ihtiyaca göre daha geride de kalabilir.  Kendisini koruma yeteneği eksiktir ama özel hızlı hareketleri karşısındaki ile mesafeyi  sürekli açmasına yardımcı olur. Okçu'nun başlıca becerilerinden olan kuşatma vb.  birden fazla düşmanla karşılaşılan savaşlarda yüksek etki gösterir.

Oynayış Videosu

 

Witch / Cadı

witch00.jpg

Doğal Elementlerin Gücüyle Ustalaşan Genç Kız

Genel Silah: Asa/Hançer
Savaş Türü: Uzun Mesafeli Büyü

Ateş, buz, rüzgar, yıldırım, toprak vs çeşitli doğal elementlerin gücünü asasında toplayarak, düşmanını yakar, dondurur ve devirir. Özellikle belirli bir alana yayıldığında ateşin gücünü herkesin ötesindedir. Yanı sıra sihir gücüyle br anda savaş alanına ışınlanarak müttefiklerinin fiziksel güç ve kaynaklarını yeniler ve yine sihri ile onları sarmalayarak savunma arttışı sağlar. Sahip olduğu becerilerle on parmağında on marifet olan Cadı, eğitildikçe savaşın her iki tarafında da muhteşem bir aksiyon sergiler.

Oynayış Videosu

 


Giant / Vahşi

giant00.jpg

Güçlü Beden ve Sınırları Aşan Savaş Ruhu

Genel Silah: Balta/Düğümlü Kamçı
Savaş Türü: Kısa Mesafeli

Vahşi, düşmanlarına iki dev Baltayla saldıran, ağır bedeni ve özel yakalama becerisi ile düşmana korku salan bir sınıftır. Enerji dolu Balta becerileri yok etme gücüyle birleşerek düşmana yaklaşıp vurma veya savurmalarla Vahşi'nin varlığını daha da güçlendirir. Savaş alanının ortasında düşmanı yok etmesi çekici gelebilir ama düşman kamplarını yıkmak ve saldırıya uğrayan müttefiklerini korumak gibi çeşitli oyunları oluşturarak ilerlemek de en büyük özelliğidir.

Oynayış Videosu

 

 


Valkyrie

valkyrie00.jpg

Elion'un Kutsaması'na Sahip Tanrının Şövalyesi

Genel Silah: Uzun Kılıç/Kalkan
Savaş Türü: Kısa Mesafeli

Valkyrie, tek elle kullanılan Uzun Kılıç ve Kalkan ana silahlarını kullanır yanı sıra saldırı ve savunma dengesi konusunda uzmandır. Manevra kabiliyeti diğer sınıflardan düşük olsa da kendi çapına giren düşmana büyük zarar verir. Yanı sıra kendini ve müttefiklerini iyileştirebilme ve koruyabilme formunda becerisini de kullanır. Ön saldırılarda oldukça aktiftir ancak bel çizgisinde müttefikleri için çeşitli becerilerini kullanarak, düşmanını anında kontrol altına alması en büyük özelliğidir.

Oynayış Videosu

 

Oyuna yeni sınıflar eklendikçe konu güncellenecektir. ☺️

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...