İçeriğe git

Wolfenk

Yönetici
 • Mesaj Sayısı

  55
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyaret

İtibar Puanı

12 İyi

4 Takipçi

Wolfenk Hakkında

 • Rütbe
  Level 3
 • Doğum tarihi 12 Aralık

Kişisel Bilgiler

 • Konum
  İstanbul
 • Platformlar
  PC
  Akıllı Telefon/Tablet
  Sanal Gerçeklik (VR)

Son Profil Ziyaretçileri

1.255 kez ziyaret edildi
 1. Yok ne baş şişirmesi. 😄 Para geldikten sonra bir daha bir yere gitmez (hile yapmadıkça), istediğin yerde oynayabilirsin. 🙂
 2. Mafia serisi hayranlarını heyecanlandıran haber geldi, tüm Mafia oyunları Definitive Edition olarak satışa sunuldu. Özellikle Mafia serisinin ilk oyunu tamamen baştan yapılmış. Daha önceden Mafia II veya Mafia III sahibiyseniz otomatik olarak Definitive Edition'a sahipsiniz. Bu ilk oyunun (Mafia 1 Definitive Edition) çıkış tarihi ise 28 Ağustos 2020. Tommy Angelo olarak gelişmiş grafikler ile oynayabilecek olmamız şimdiden heyecan verici. Serinin tüm oyunları trilogy yani üçleme olarak piyasaya sürüldü, ilk oyun olan Mafia'nın yeniden geliştirilmiş versiyonu için ise biraz daha beklememiz gerekecek. Yayınlanan trailer videoları: Mafia 1 Definitive Edition Fragmanı Mafia 2 Definitive Edition Fragmanı Mafia III Definitive Edition Fragmanı
 3. Wolfenk

  GTA5 Hesap birleştirme

  Evet aynı hesabınızla giriş yapabiliyorsunuz. Mevcut Rockstar Games hesabınızla oyunun Epic Games sürümüne bağlanabilirsiniz. Premium Edition hediyelerini veriyor mu denemedim. Spam yapan kişiyi forumdan uzaklaştırdım.
 4. Wolfenk

  magrulaw

  Hoş geldiniz. 👏
 5. Ben açıkçası Steam'i tercih ediyorum, Epic Games sürümünü sileceğim işim bitince. 😄 Modların uyumluluğuyla ilgili testler yapmam gerektiği için şu an iki versiyon da yüklü. Premium Edition GTA: Online'da kolaylık sağlıyor evet.
 6. Wolfenk

  Social Club ve ONLINE

  Bu sıralar oyunun ücretsiz dağıtılmasından dolayı oyun sunucularında çok sıkıntılar yaşanıyor, belki bununla ilgili olabilir probleminiz. Problemin oyun sunucularından kaynaklanmadığını düşünüyorsanız Windows ağ ayarlarından manuel DNS girin. Google DNS'lerini kullanabilirsiniz: 8.8.8.8, 8.8.4.4
 7. Wolfenk

  Gta 5'im var amaaaa

  Onu denemedim, ama gerekmiyor diye biliyorum, Steam ile Epic Games dosyaları tamamen farklı değil, ufak farklılıklar var sadece. Oyundan oyuna göre değişebilir tabi bu durum. Örneğin Steam'de oyununuz yüklüyse başka bir platformdan oynamak istiyorsanız, yeni platformun oyunu kuracağı dizine, sizdeki mevcut dosyaları atabilirsiniz. Daha sonrasında yukarıda bahsettiğim gibi doğrulama yaparsınız, farklı ya da eksik dosyaları tespit edip indirir. Fakat dediğim gibi denemedim bu yöntemi. 😊
 8. CD Key konusunu nasıl halletmişler bilmiyorum ama hiçbir sorun yaşanmıyor o konuda. Problem olacak olsa oyuna girerken uyarı/hata mesajı vermesi gerekirdi çünkü zaten GTA V sahip olan bir Rockstar Games hesabıyla giriş yapılıyor. Şuan hem Steam versiyonu hem de Epic Games versiyonu kurulu bilgisayarımda. Hiçbir sorun yaşamadan aynı Rockstar Games hesabıyla ikisine de giriş yapabiliyorum ve sıkıntısız oynanabiliyor oyun.
 9. Wolfenk

  Gta 5'im var amaaaa

  Neden istiyor, oyunda hasarlı dosyalar mı var acaba? Yalnızca eksik veya hasarlı dosyaları tespit edip yeniden indirebilirsiniz. Epic Games Store'da kütüphane kısmında oyunun üstüne gelince üç nokta (...) şeklinde bir kısım çıkıyor. Ona tıklayıp "Doğrula" seçeneğini seçerseniz kontrol edecek tüm dosyaları ve eksik/hatalı dosya varsa yeniden indirecek. Bu işlem uzun sürebilir biraz.
 10. Wolfenk

  Gta 5'im var amaaaa

  Merhaba. Hayır oyundaki hiçbir şeyiniz gitmez merak etmeyin, aynı Rockstar Games hesabınızla giriş yapıp oyununuza devam edebilirsiniz. Ben de o şekilde aynı hesabımı bağladım.
 11. Merhaba, foruma hoş geldiniz. 😊 Aynı Rockstar Games hesabınızı bağlayabiliyorsunuz, ben de öyle yaptım. Önceden oyuna sahip olsanız da Epic Games sürümünü sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Oyunun Save kayıtları bilgisayarınızda mevcutsa aynı kayıttan devam ediyor oyun. Bir sorun olmaz yani.
 12. Merhaba, sizden kaynaklanan bir hata değil, Epic Games'in sunucularındaki yoğunluktan dolayı bir süre oyuna girilemedi. Bu uyarı mesajının sebebi sunucularda yaşanan geçici bir hata yani. Epic Games'in sunucularının durumuna şuradan bakabilirsiniz: https://status.epicgames.com/
 13. Wolfenk

  GTA 5 Ses Sorunu

  Merhaba foruma hoş geldin. Sorunla ilgili şunları deneyebilirsin: Windows'ta taskbardaki ses ikonuna sağ tıklayarak ulaşabileceğiniz Volume Mixer'de GTA V'in sesinin kapalı olmadığına emin olun. (Oyun açıkken bakın) Oyun ana klasörü içinde şu dizine girin: C:\Program Files\Epic Games\GTAV\Redistributables\DirectX\ Bu dizinde DXSETUP.exe olacak, bu dosyaya çift tıklayarak açın ve kurun. Epic Games kütüphanesinden GTA V seçerek "Doğrula" butonuna basın. Bu işlemle beraber oyunun eksik veya hasar görmüş dosyaları otomatik tespit edilir ve yeniden indirilir. Sorun düzelmezse oyun dosyalarını bir de Rockstar Games Launcher ile doğrulayın, Verify Integrity diye bir seçenek olacak. Eğer 3. parti ses kontrol sürücüleri kullanıyorsanız devre dışı bırakmayı deneyin (AMD HD Audio, NVIDIA HD Audio, Razer HD Audio gibi). Tekrar kurmakta zorluk yaşamamak için kaldırmayın, yalnızca devre dışı bırakın. Sadece tek bir ses aygıtı ile deneyin. Hem hoparlör, hem kulaklık takılı olmasın. Önerebileceklerim bunlar umarım yardımcı olur.
 14. Çoğunlukla Social Club nedeniyle bu sorun yaşanıyor öğrendiğim kadarıyla. Denemenizi önereceğim şey şu: öncelikle Social Club ve Rockstar Games Launcher'ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırın. Steam kütüphanesinden oyunu seçerek Özellikler'den oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın (uzun sürebilir). Daha sonra oyunun kurulu olduğu dizinde "Installers" isminde bir klasör var, onun içinde iki tane setup dosyası olması lazım. "Rockstar-Games-Launcher.exe" isimli dosyayı kurun ve oyunu başlatmayı deneyin. Olmuyorsa "Social-Club-Setup.exe" dosyasını kurun ve tekrar deneyin. Halen olmuyorsa muhtemelen başka bir problemden kaynaklanıyordur.
 15. Wolfenk

  Merhaba ben Metin

  Hoş geldin! Benim de bitirme projem video oyunları üzerineydi, anketlerle uğraşıp durmuştum. Hocanıza başarılar dilerim. 😊

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
 • Yeni Oluştur...