İçeriğe git

HeisenbergNot

Üye
 • Mesaj Sayısı

  4
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyaret

İtibar Puanı

2 Orta

HeisenbergNot Hakkında

 • Rütbe
  Level 1
 1. BAGIMSIZ AKADEMİK ARAŞTIRMA ANKETİ Aşağıdaki linkten yürütmekte olduğumuz araştırma çalışması için anket sorularını yanıtlamanızı ve yardımcı olmanızı rica ediyoruz. En az 400 kişiye ulaşmamız gerekiyor, bu sebeple yanıtladıktan sonra, linki mesajın kopyalayıp yapıştırarak arkadaşlarınızla paylaşınız. Bilime önem verdiğinizi göstermek için fırsattır. Sosyal bilimler alanındaki Türk kökenli bu çalışmaya ve oyun tasarımına böylelikle siz de katkıda bulunabilirsiniz. Kaç kişi : 400 oyuncu Kimler yanıtlayabilir: Oyunlara ilgisi olan ve oyuncu olan herkes. Güven: Hiçbir isim, eposta, telefon vb bilgi istenmiyor. Link 1: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKrn6G67SeTVaJk0u-ydkvFCOsFjgoMc2ffdjibxxDxm4q1Q/viewform Link 2: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKrn6G67SeTVaJk0u-ydkvFCOsFjgoMc2ffdjibxxDxm4q1Q/viewform?usp=sf_link Not: Linkler çalışmıyorsa mutlaka bildiriniz veya bu mesaja cevaben görüşlerinizi yazınız. Şu twitter hesabını takip ederek araştırmaya yapan hocanın hesabından da anketi yanıtlayabilirsiniz. Moderatör Notu: Lütfen mesajda sorun varsa silmeden önce bilgi veriniz. Forumlar bu tip araştırmalar için önemli yerler ayrıca çalışma sonlandığında eğer anket, sitenizde mevcutsa forumunuzun ismi çalışmada duyurulacaktır.
 2. Merhaba arkadaşlar, Hocamızın akademik bir çalışması var. Moba oyun tasarımcıları, Moba oyuncularının ilgisini çekebilir LOL ve DOta 2 gibi. Diğerleri de doldurabilir keyif alacaksa. Bağımsız akademik araştırmanın linki burada: Araştırmacı: Öğr.Gör. Aydın Ömer KULEN https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKrn6G67SeTVaJk0u-ydkvFCOsFjgoMc2ffdjibxxDxm4q1Q/viewform?usp=sf_link Çalışmıyorsa bu link https://forms.gle/vdTRXcrbbZRz6sqQ7 Anketi bitirdikten sonra GÖNDER'e basmayı unutmayın, isim, eposta veya kişisel bilgi istenmiyor. Linki Moba oynayan arkadaşlarla paylaşırsanız memnun olurum.
 3. HeisenbergNot

  Merhaba ben Metin

  Merhaba arkadaşlar, 15 yıldır oyun oynuyorum, haftada yaklaşık 10-12 saat kadar oynarım. Tercihlerim ağırlıklı olarak strateji ve fantastik rol yapma. Eşli (coop) mission ve takımlı görev yapma türü modlarda oynamayı severim. Uzun uzun ve envanterimi düzenleyerek ilerlerim. Bunun dışında hocamızın akademik bir çalışmasını tanıtarak başlamak istiyorum. Forumda ilgili bölüme de açacağım zaten. Moba oyun tasarımcıları, Moba oyuncularının ilgisini çekebilir LOL ve DOta 2 gibi. Diğerleri de doldurabilir keyif alacaksa. Bağımsız akademik araştırmanın linki burada: Araştırmacı: Öğr.Gör. Aydın Ömer KULEN https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKrn6G67SeTVaJk0u-ydkvFCOsFjgoMc2ffdjibxxDxm4q1Q/viewform?usp=sf_link Anketi bitirdikten sonra GÖNDER'e basmayı unutmayın, isim, eposta veya kişisel bilgi istenmiyor. Linki Moba oynayan arkadaşlarla paylaşırsanız memnun olurum.

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
 • Yeni Oluştur...