İçeriğe git

MugiGG

Üye
 • Mesaj Sayısı

  2
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyaret

İtibar Puanı

0 Orta

MugiGG Hakkında

 • Rütbe
  Level 1

Son Profil Ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri kısmı aktif değil ve diğer üyelere gösterilmiyor.

 1. Merhaba, arkadaşlar güzel bir çalışmanın sonucunda modu bitirdim.Umarım oynarken keyif alırsınız... Not:Bu mod bana aittir. Benden izinsiz bir yerde paylaşılamaz! -Muggi(Görkem) İndirme bağlantısına ulaşmak için:Tıkla!
 2. 5 Yeni Araba, Vercetti Konağı değiştirildi, Türk Dükkanları eklendi, TOGG Galerisi, Menü, İntro ve Outro yani oyuna Girerken ve çıkarken gördüğümüz görüntü, Dondurma Fabrikası, Yemek Restoranı (Dönerci), Benzin İstasyonu, İki Yeni Polis Karakolu:Bir karakol düzeltilecektir Ankesörlü Telefon yani Telefon Kulübesi, Ülker Mağazası, Anadolu Sigorta şubesi, Daha çok değişiklik Tam Sürüm'de olacaktır:Şimdiden yapmayı düşündüğüm bazı şeyler, Yeni Hud, Yeni Yollar, Grafik Modu (düşük,orta,yüksek), Yeni Yerler, 7 Yeni Araba, Yeni Skin, ... Evet şimdi geçelim,Moddan Bazı Resimler: İndirme Bağlantısına ulaşmak için:Tıkla!
 3. GTA Modder, Blog admini.

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
 • Yeni Oluştur...