İçeriğe git
Elif COŞGUN

Oyunun başına dair bilgi.

Tavsiye Edilen Gönderiler

Almadan içeriğini merak edenler için oyunun başında öğrendiğiniz bilgilerle hikayenin ilk 15-20 dakikasında gördükleriniz.

Spoiler

 

Oyuna Jessamine Kaldwin'in (imparatoriçe) görevlendirmesiyle tedavi bulmak için çıktığınız "rat plague" yani kara veba hakkındaki uzun süreli araştırmanızdan 2 gün erken dönerek başlıyorsunuz. Oyunun başında mekanikleri öğrenebilmeniz için imparatoriçenin kızı Emily ile saklambaç oynamayı seçebilir ya da seçmeyebilirsiniz. Oyununuzdan sonra aranızda duygusal bir bağ olan imparatoriçenin yanına çıkıyorsunuz, siz konuşurken assassinler imparatoriçeyi öldürüyor ve Emily’i kaçırıyorlar.

Tüm suçu sizin üzerinize yıkıyorlar ve tutuklayıp idam kararıyla hapse atıyorlar.

Hem sevdiğiniz kadını hem de Emily’i aynı günde kaybettikten altı ay sonra, idamınızdan önce tüm bu suçu sizin yaptığınıza inanmayan bir grup tarafından hapisten kaçmanıza yardım edileceğine dair bir not alıyorsunuz.

Cell_key.thumb.png.31910476d3847e4bc3cacacf7569ef0c.png

 

Hikayeniz burada başlıyor.

Elif COŞGUN tarafından düzenlendi

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...