İçeriğe git
Elif COŞGUN

Dishonored’da nonlethal gameplay için upgrade tavsiyeleri.

Tavsiye Edilen Gönderiler

Sadece ilk bölüm spoiler’ı içerir.            

Spoiler

 

   Loyalistler sayesinde hapishaneden kaçıp Samuel’la birlikte yanınlarına gittiğinizde tanıştığınız karakterlerden biri Piero Joplin. Piero güçlenmeniz için size birçok upgrade sağlıyor. Oyunun ilk başta sağladığı upgradelerden; mask optics, crossbow range ve crossbow accuracy upgradei sayesinde combat sleep dartlarla görebildiğiniz her adamı uyutabilir ve bölümü kimseye gözükmeden sessizce bitirebilirsiniz. Bu şekilde ilerlemek istediğinizde combat sleep dart upgradeini alırsanız normalde sizi fark edip saldırmaya başlayan guardların bile hemen uyumasını sağlayabilirsiniz.

 

steamworkshop_webupload_previewfile_150261325_preview.thumb.jpg.987f142c672f5a8e2fc55fdfab57a0e9.jpg

 

Lethal oyunda da nonlethal oyunda da kesinlikle alınması gereken upgradeler ise bone charm upgradeleri. Bunlar sayesinde size küçük de olsa güzel güçler kazandıran ya da var olan güçlerinizi geliştiren bone charmlardan daha fazla kullanabilirsiniz.

 

 

Elif COŞGUN tarafından düzenlendi

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...