İçeriğe git

Dishonored’da nonlethal gameplay için power tavsiyeleri 2.


Elif COŞGUN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Gönderiler

Sadece ikinci göreve kadar olan kısımdan spoiler içerir.

Spoiler

 

Daha önceki yazıda bahsettiklerimin devamı olaraktan agility olmadan oyun içerisinde bazı bölgelerde gizli saklı gitmeniz çok zor oluyor, hatta bazı bölgelerde neredeyse imkansız oluyor diyebilirim. Agilitynin özellikle level 1’i sizin için çok faydalı olacaktır.

Darkvision, blink ve agilityden sonra possesiondan bahsetmem gerektiğini düşünüyorum çünkü possession oyunu bitirme hızını cidden çok düşürse de haritanın her tarafını keşfetmenizi engelliyor. Diğer bölgelerde insanların konuşmalarını gizlice dinleyip hikaye hakkında bilgi alabilirken ya da biraz daha diken üzerinde heyecanla girişi (gitmeye çalıştığınız yeri) bulmaya çalışırken possesionla fare deliklerinden ya da denize açılan borulardan kısa yoldan hızlıca içeri girebiliyorsunuz. Aslında bu tamamiyle sizin nasıl bir oyun oynamak istemenize de bağlı çünkü possesion 2 size çok güçlü bir özellik olan insanları kontrol edebilme özelliği de veriyor.

 

469619615_preview_dh4.thumb.jpeg.d590e51a754493854cba159080e91ace.jpeg

 

Bend time biraz daha kimseyi bayıltmadan gitmek istediğiniz ya da çok adam olduğunda fark etmeden bayıltmak zor olacağı zamanlarda yardımınıza koşuyor diyebilirim. İlk aldığınızda zamanı sadece yavaşlatsa da upgradeini yaptığınızda tamamiyle durduyor. Bu da sizi birçok kritik durumdan kurtarıyor.

 

DYF_YG6VAAEbgN6.thumb.jpg.baf54446beb32d8ecfbb7fa54d1bfc18.jpg

 

 

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap
 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...