İçeriğe git

Sims 3 Pets


aliyemuratogullari
 Paylaş

Tavsiye Edilen Gönderiler

Sims 3 Pets eklenti paketi hayvansever oyuncuların her zaman en çok hoşuna giden eklenti paketlerinden biri oldu. 
Sims 3 Pets ile kedi, köpek ve at yaratabiliyorsunuz. Sahip olduğunuz hayvanı yönetebiliyor, onların yaşam ödüllerini kazanıyor, evcil hayvanların yerine geçebiliyorsunuz.
Sims 3 Pets eklentisinde sadece kedi, köpek, at hayvanları yok. Etrafta da pek çok hayvan ile karşılaşabilirsiniz. Muhabbet kuşları, fareler, rakun, geyik gibi hayvanlarla karşılaşmanız mümkün. Bununla beraber Sims 3 Pets eklentisinde Unicorn'lar var. Evet sevimli tek boynuzlu atlar ile oyunda karşılaşmanız mümkün.
Sims 3 Pets sizlere yeni bir çiftlik kasabası sunuyor. Bu kasaba ile birlikte yeni ev eşyaları, yeni saç stilleri, yeni giysiler mümkün. Aynı zamanda yeni sosyalleşme bölgelerinde farklı Sim'lerle tanışamanız, yeni Pet'lerle tanışmanız mümkün.
Sims 3 Pets, size evcil hayvan edinme şansını verirken onlara karşı yerine getirmeniz gereken sorumlulukları da unutmamalısınız. Sahiplendiğiniz bir kedinin karnı acıkabilir, oyun oynamak isteyebilir veya etrafı dağıtıp kirletebilir. Bu yüzden sevginizin yanında sabrınızın da olması gerektiğini unutmayın. 

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap
 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...