İçeriğe git

Sims 3 University Life


aliyemuratogullari
 Paylaş

Tavsiye Edilen Gönderiler

The Sims 3 University Life eklentisi ile Sim'leriniz üniversiteye gidebiliyor ve öğrenci hayatı yaşayabiliyorlar. Üniversite diplomasına sahip olmak için ise Sim'lerinizi zor bir dönem bekliyor olacak. Geliştirmeleri gereken yetenekler, sosyal çevreler, final sınavları ve daha bir sürü şey. 
Üniversite hayatına başlamanız için üniversite tarafından yollanan bir "University Welcome Kit" gelir. Bu objeye tıkladığınızda size iki tane seçim şansı sunar. Birincisi size üniversiteye dair hediyeler verir ve diğeri ise sizi bir yetenek sınavına sokacaktır. Sim'inizin hangi yeteneği ne kadar geliştiyse yetenek sınavında o kadar başarılı olacaktır ve başarısına göre burs kazanacaktır. Eğer yetenek seviyeniz yüksekse aynı gerçek hayatta olduğu gibi üniversiteye giderken burs kazanıyorsunuz ve para ödemiyorsunuz. Yani üniversiteye başlamadan önce biraz yeteneklerinizi geliştirmenizde fayda var.
Gerçek bir üniversite hayatını oyuna taşıyan Sims 3 University Life paketinde üniversiteye başlamak için cep telefonunuzu kullanıyorsunuz ve Sim'iniz derslerini, eğitim göreceği dalı, kaç dönem okuyacağını seçip onaylıyoruz ve Sims 3 üniversite hayatınız başlıyor.
Sims 3 University Life paketinde üniversite kasabasına gidiyorsunuz. Bu kasabada nasıl yaşayacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Yurtta kalabilirsiniz veya kendi evinize yerleşebilirsiniz.
Sims 3 University Life paketinde yurtlarda kalmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Her yurtta 8 Sim yaşar ve bu Sim'lerle sosyalleşebilirsiniz. Diğer bir seçenek ise kendi evinize yerleşmek olacaktır. Evinize yerleştiğinizde her Sims evinde olduğu gibi evinizi istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Kendinize ev arkadaşları bulabilirsiniz. Aradığınız ev arkadaşınızın cinsiyetini seçebilir ve birden fazla ev arkadaşı alabilirsiniz.
Sims 3 University Life tam bir öğrenci hayatı yaşayabilmeniz için her şeyi sunuyor. Sosyal kulüplere katılıp sosyalleşebilirsiniz. Graffiti yapmak, bowling oynamak gibi yetenekleri keşfedebilirsiniz. Ders çalışmaktan sıkılan Sim'iniz için partiler, festivaller düzenleyebilir ve sosyalleşebilirsiniz. Kampüs hayatının tadını çıkarıp yeni insanlarla flört edebiliyorsunuz.
Üniversite hayatında başarılı olursanız eğer bu sizin kariyer hayatınıza da yansıyor. Aynı gerçek hayatta olduğu gibi. Çok başarılı bir eğitim hayatınız ve başarılarınız olursa iş verenler size iş teklifinde bulunacaktır. 
Sims 3 University Life ile üniversite hayatını keyifle deneyimleyebilirsiniz. 

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap
 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...