İçeriğe git
magrulaw

RockStar & EpicGames

Tavsiye Edilen Gönderiler

RockStar cilent üerinden açtığım GTA5 oyunu var, EpicGames kütüphanemde GTA5 var EpicGames üzerinden oyunu yeniden indirmeden oyunu açma imkanı var mı? EpicGames üzerinden.

 

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Evet yapılabilir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin; Epic Games'ten oyunu indirmeye başlayıp çok az (5 MB gibi) bir indirme yapmasına izin verin, oyun dizinini oluştursun. Sonra indirmeyi duraklatarak Epic Games'ten tamamen çıkış yapın. Epic Games'in GTA V oyun dizinine girerek sizde kurulu olan dosyaları bu dizine tamamen kopyalayın. Kopyalama bittikten sonra Epic Games'i açın. Dosyaları doğrulamadan yine indiriyor olarak gözükmesi lazım, bu yüzden indirmeyi durdurun, arından kütüphaneye giderek tekrar devam ettirin. Bundan sonra doğrulama işlemini yapacak (5-15 dk alabilir) ve bütün oyunu baştan indirmek yerine farklı birkaç dosyayı indirecek. Ardından Epic Games platformundan oyuna giriş yapabilirsiniz.

  • Beğendim 2

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...