İçeriğe git

Fortnite Bölüm 3 Fragmanı Sızdırıldı (The Rock İçerir)


onusevmediyor

Tavsiye Edilen Gönderiler

Fortnite Bölüm 3'ten yeni bir fragman daha sızdırıldı. Oyunda The Rock'ın yer alma ihtimali neredeyse kesinleşti.

Fortnite Bölüm 3 ile ilgili detayların yeni bir TikTok reklamı aracılığıyla çevrimiçi olarak sızdırıldığı iddia edildi ve yakın tarihli bir Instagram gönderisi, Dwayne “The Rock” Johnson‘ın uzun süredir oyuna dahil olduğu söylentilerini doğruladı.

Fortnite Bölüm 2, 5 Aralık’ta sona erecek ve Bölüm 3 önümüzdeki günlerde oyuncularla buluşacak. Epic Games, yaklaşan güncellemeyle ilgili herhangi bir resmi ayrıntı açıklamadı ancak Twitter kullanıcısı freddythefox_YT, çarşamba günü TikTok’ta gezinirken göründüğünü iddiaa ettikleri Bölüm 3 için başka bir yayınlanmamış bir fragmanı paylaştı.

Fortnite Bölüm 3 Fragmanı Sızdırıldı

Fortnite Bölüm 3

Fortnite’ın imza stilinde hazırlanan fragman bize orijinal gibi göründü. Videoda, patlama meydana geldiğinde bir grup kahraman adada dolaşarak onları suya fırlatıyor. Römork stabilize olduğunda, kahraman suda yüzer halde kalıyor, çeşitli uzay gemilerine bakıyor ve ada suda yan dönüyor; Adeta Titanik’in batışının ortasında olduğunuzu hayal edin.

Videonun arka planında başka bir patlamadan sonra gemiler kayboluyor ve ada tamamen ters dönüyor. Ekranda “Fortnite Bölüm 3” yazısı yanıp sönüyor ve Fornite’ın ikonik otobüsünün kornasını duyuyoruz. Ardından, ekrana doğru büyük bir gelgit dalgası çarpıyor.

Videoyu, buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bölüm 1’den Bazı Konumlar Geri Dönecek

Fortnite Bölüm 3

Bu fragman, Epic’in tıpkı 2019’da Bölüm 2’de yaptığı gibi önümüzdeki hafta Fortnite’a yeni bir harita ekleyeceğini gösterdi. Haritaya kısaca bir göz atan hayranlar, Bölüm 1’den bazı konumların geri dönebileceğini ortaya çıkarttı ancak fragman biraz fazla bulanık ve herhangi bir bilgiyi onaylamak için acele etmemeliyiz.

Sızan yeni fragmana ek olarak The Rock, Fortnite Bölüm 3‘e katılımını doğrulamış gibi. ZOA enerji içeceğinin tanıtımını yapan bir videoda, The Rock buzdolabından bir kutu alıyor ancak rafındaki çeşitli içeceklerin yanında, Fortnite’ın gizemli bir karakteri olan Foundation tarafından giyilen bir kask mevcut.

Bu, The Rock’ın Foundation olarak ilk kez görünmesi değil. Mart ayında, Johnson’ın sonunda kaslı maskeli adam olarak ortaya çıkacağına dair bir sürü spekülasyon vardı ve sonunda bu spekülasyon muhtemelen gerçeğe dönüşecek.

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

  • Wolfenk başlığı şuna değiştirdi: Fortnite Bölüm 3 Fragmanı Sızdırıldı (The Rock İçerir)

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap
×
×
  • Yeni Oluştur...