İçeriğe git
Wolfenk

Black Desert Mobile Ön Kayıtları Başladı!

Tavsiye Edilen Gönderiler

MMORPG ve mobil oyunları seven oyuncular tarafından uzun zamandır beklenen ve defalarca ertelenen Black Desert Mobile yakın zamanda tüm dünyada çıkacak. Bir süredir yalnızca Kore versiyonu yayında olan oyunun Global sürümü iOS (iPhone) ve Android işletim sistemleri için uygulama mağazalarına gelecek.

bdo_mobile.png

Ön Kayıtlar Açıldı

Black Desert Mobile için resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları açıldı. Aynı zamanda internet sitesi üzerinden ön kayıt yaptırabilirsiniz. Bunun için email adresiniz olması yeterli. Ön kayıt yaptırmak için resmi internet sitesine gidebilirsiniz: https://www.world.blackdesertm.com/

Ne Zaman Çıkacak?

Black Deset Mobile global sürümü birçok kez ertelenmişti. Ancak son gelişmelerden anlaşıldığı üzere çıkışı oldukça yaklaştı. Pearl Abyss tarafından geliştirilen oyun için en son anons edilen tarih 2019 kışı. Bu da demek oluyor ki tekrar bir ertelenme olmazsa oyun 2019 Aralık ayında tüm dünyada yayınlanacak.

Diğer Bilgiler

Oyunun ilk aşamalarında yalnızca birkaç sınıf yer alacak, bunlar: WARRIOR, RANGER, GIANT, WITCH ve VALKYRIE. Zamanla diğer sınıfların ekleneceği düşünülüyor.

Bunun dışında iOS ve Android sürümünü kullanan oyuncuların aynı anda beraber oynayabilecekleri paylaşılan bilgiler arasında. Yani iOS ve Android sürümü farklı sunucularda olmayacak.

Resmi Tanıtım Fragmanı

Oyunun global sürümü için hazırlanan oynayış fragmanı Pearl Abyss tarafından yayınlandı. İşte o video:

 

  • Beğendim 1
  • Beğenmedim 1

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...