İçeriğe git
Elif COŞGUN

Hikayesine hayran kalacağınız bir oyun.

Tavsiye Edilen Gönderiler

Dishonored sizi halkın hastalık, açlık ve sefalet içinde yaşadığı bir evrende, karanlık bir atmosferle karşılıyor. Yaptığınız aksiyonlara göre hikayenizin seyri şekillendiğinden dolayı oyunu defalarca bitirseniz bile yeni şeyler keşfedebilme imkânınız bulunuyor. Görevleri tamamlamaya giden yollar çok esnek ve bitirebilmeniz için size birçok seçenek sunuyor.

İsteğinize göre değişen savaş mekanikleri ise bölümleri geçtikçe yaptığınız upgradelerle eğlencesini artırıyor ve edineceğiniz doğa üstü güçler size savaşta yardımcı olabileceği gibi kimseye gözükmeden sessizce görevleri tamamlayabilmenize de imkân sağlıyor. Bu oyunun en sevdiğim tarafı nasıl bir oyun oynamak istediğiniz her zaman sizin elinizde, zaman geçtikçe hikâyeyi ellerinizde şekillendiriyorsunuz.

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...