İçeriğe git
Serdar KURDAL

Korsan Bir Suikastçi

Tavsiye Edilen Gönderiler

Korsan olmak... Biz oyuncuların uzun zamandır isteği. Oyun piyasasında oyuncuların her türlü isteğine uygun oyun yapılmaktadır. Ancak her oyuncunun bir noktada korsanlık oyunu arayışı içinde olduğu da bir gerçek. Karayip Korsanları gibi filmler izledikten sonra bu gazımız daha da artar hatta. İşte bu gazı almak için oynanabilecek nadide oyunlardan birisidir Black Flag. 

Black Flag korsanlık yaparken aynı anda suikastçilik yapabildiğiniz bir Assassin's Creed oyunudur. Oyun içerdiği bir çok elementten dolayı çoğu firmanın korsanlık oyunu çıkaramamasının başlıca nedenidir. Oyun 1700'lerde geçmekte ve korsanlığın en üst düzeyde yaşandığı bölgelerde geçmektedir. Oyunda gemi savaşları yapıp deryalara yelken açabildiğiniz gibi karaya çıkıp suikastçiliğe de devam edebiliyorsunuz. Zaten oyun size ikisini de yaptırıyor.  Eğer bir korsan olarak denizlere atılıp aynı anda suikastçiliği de elden bırakmak istemiyorsanız bu oyunu denemenizi tavsiye ederim.

 

                                                                                                  AssassinsCreed4BlackFlagPhoto2.thumb.jpg.58a73fe3ee114ec08834e109d280416e.jpg

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...