İçeriğe git
Serdar KURDAL

Serinin Son Oyununu Oynamadan Crisis Bitmez!!!

Tavsiye Edilen Gönderiler

Kendisini PC'den oynama fırsatı bulmuştum. Oyun gerek grafik gerek de oynanış bakımından çok akıcıydı. Oyunda kullanılan silah ve ekipmanlar sayesinde ana karakterin büyük düşman gruplarıyla savaşabilme şansı oluyor. Açıkçası ben silah değil de yay ile savaşmaktan daha çok zevk almıştım. Ancak ok bulmak daha zor olduğu için yayı daha sonralara saklamak akıllıca oluyor. Oyunda kalkan, zıplama ve görünmezlik özellikleri sayesinde oynanabilirlik farklı bir boyut alıyor.

Oyundaki mekanlar daha mekanik ve daha teknolojik yerler olduğu için belli bir süre sonra bu tür mekanlar görmek insanı fazlasıyla yoruyor. Bundan dolayı oyunu bir çırpıda bitirmek daha zor oluyor. Oyunda 3D seçeneği de bulunmakta ancak ben denediğimde çok büyük bir fark görememiştim. 

Eğer teknolojik mekanlarda geçen ve teknolojik silahların konuştuğu bir savaş oyunu arıyorsanız Crisis denenmesi gereken bir oyun.

 

                                                                                                                crysis-3-keyart.jpg.adapt.crop191x100_628p.thumb.jpg.e8dbe83a1625b1620e3f53fc5ab2d752.jpg

Bu gönderiyi paylaş


Bu mesajın linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap

Sitede yer alan oyun içerikleri, logoları, görselleri ve her türlü materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu internet sitesinin oyun yayıncılarıyla veya yapımcılarıyla bir bağlantısı yoktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...