İçeriğe git

Need for Speed Heat Duyuruldu!


Wolfenk

Tavsiye Edilen Gönderiler

EA Games'in büyük markalarından biri olan Need for Speed oyun serisinin yeni oyunu duyuruldu. Yeni NFS oyunuyla ilgili söylentiler doğrulandı ve oyunun isminin Need for Speed Heat olacağı açıklandı.

NFSHeat.png

NFS Heat Resmi Fragmanı Yayınlandı

Oyundan görüntüleri içeren yaklaşık 2 dakikalık bir trailer yayınlandı. Bu fragmandan anladığımız kadarıyla bol aksiyonlu bir yarış oyunu olacak. Ve videoda gözüken bir kadın karakter açıkça görülebiliyor. Fragmandan ve görsellerden edinilen ilk izlenimlere göre oyunda "synthwave" havası hakim olacak gibi görünüyor.

Need for Speed Heat Fiyatları

Electronic Arts, yeni NFS oyununun duyurduktan sonra ön siparişleri de açtı. Need for Speed Heat, iki farklı versiyon olarak satılacak. Bu versiyonlar "Standart Edition" ve "Deluxe Edition" olarak adlandırılıyor. Deluxe versiyonda yarışseverleri mutlu edecek farklı ek içerikler bulunacak ve ücreti daha fazla olacak. Oyunu ön sipariş ile almak istiyorsanız, ücretleri TL cinsinden şu şekilde belirlenmiş;

Playstation 4 için Need for Speed Heat Ücreti: Standart Edition 459 TL, Deluxe Edition 519 TL

Xbox One için Need for Speed Heat Ücreti: Standart Edition 468 TL (EA Access sahipleri için 421 TL), Deluxe Edition 539 TL (EA Access sahiplerine 485 TL)

PC için Need For Speed Heat Ücreti: 59.99 euro (yaklaşık 375 TL), 69.99 euro (yaklaşık 440 TL)

Need for Speed Heat Ne Zaman Çıkacak?

Yarışseverlerin heyecanlandıran EA Games, yeni NFS serisinin yeni oyunu olan Need for Speed Heat'in çıkış tarihini 8 Kasım 2019 olarak açıkladı. Bu tarihte tüm platformlara oynanabilir hale gelecek.

Yorumun linki
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız gerekli

Üye ol

Kendi üyeliğinizi oluşturun.

Yeni Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten üyeliğiniz var mı? Buradan giriş yapın.

Hemen Giriş Yap
×
×
  • Yeni Oluştur...